


4 700 ₴
Ультразвукова мийка – ваш надійний помічник на етапі передстерилізаційної обробки інструментів. За допомогою цього простого, але потужного пристрою ви можете забезпечити максимальну чистоту інструментів та підготувати їх до наступного кроку – стерилізації.
Професійна ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROMAX створена для очистки різноманітних предметів з металу та пластмас. Застосовується для очистки медичних, стоматологічних, косметологічних, манікюрних інструментів, фрез, ювелірних виробів, кухонного приладдя тощо. Особливістю цієї моделі мийки є наявність керамічного нагрівача, що дає змогу збільшити температуру води до 65°С та досягти ще більш глибокого очищення.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROMAX має:
Переваги ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROMAX:
Потужність – мікроскопічні бульбашки повітря, утворені ультразвуковою хвилею частотою 42 кГц, проникають у важкодоступні частини інструментів та забезпечують бездоганну чистоту.
Швидкість – час очистки триває всього 3-5 хвилин на відміну від ручного способу.
Дбайливість – очистка без шкоди для зовнішнього вигляду та функціональності інструментів.
Безпека – виключає можливість отримання травми під час взаємодії з гострими частинами інструментів.
Комфорт – низький рівень шуму роботи пристрою як для його високої потужності.
Універсальність – може очищати інструменти, виготовлені з металу, скла, пластику, кераміки тощо.
Простота використання – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROMAX:
| Название | ULTRASONIC CLEANER |
| Модель | MU-PROMAX |
| Розмір корпусу | 29 см х 23 см х 18 см |
| Розмір резервуара (д/ш/г) | 25 см х 15 см х 8 см |
| Місткість резервуара | 2.5 л |
| Ультразвукова частота | 42 кГц |
| Матеріал корпусу | АВС-пластик |
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність електроенергії | 60 Вт (АС 100-120 В, 60 Гц); 70 Вт (АС 220-240 В, 50 Гц); 60 Вт (АС 100 В, 50-60 Гц) |
| Налаштування таймера | 180 сек - 260 сек - 380 сек - 480 сек- 90 сек |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microstop |
| Країна виробник | Україна |