



5 300 ₴
Ультразвукова мийка – ваш надійний помічник на етапі передстерилізаційної обробки інструментів. За допомогою цього простого, але потужного пристрою ви можете забезпечити максимальну чистоту інструментів та підготувати їх до наступного кроку – стерилізації.
Професійна ультразвукова мийка MicroSTOP MU-EXPERT створена для очистки різноманітних предметів з металу та пластмас. Застосовується для очистки медичних, стоматологічних, косметологічних, манікюрних інструментів, фрез, ювелірних виробів, кухонного приладдя тощо. Особливістю цієї моделі мийки є наявність керамічного нагрівача, що дає змогу збільшити температуру води до 65°С та досягти ще більш глибокого очищення.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-EXPERT має:
Переваги ультразвукової мийки MicroSTOP MU-EXPERT:
Ретельність – маленькі бульбашки повітря, утворені ультразвуковою хвилею частотою 36 кГц, проникають у важкодоступні частини інструментів.
Потужність – мийка має два УЗ-випромінювача, що забезпечують бездоганну чистоту.
Дбайливість – очистка відбувається без шкоди для зовнішнього вигляду та функціональності інструментів.
Швидкість – значно коротший час очистки на відміну від ручного способу.
Безпека – виключає можливість отримання травми від гострих частин інструментів під час миття.
Комфорт – низький рівень шуму роботи пристрою як для його високої потужності.
Універсальність – може очищати інструменти, виготовлені з металу, скла, пластику, кераміки тощо.
Характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-EXPERT:
| Название | ULTRASONIC CLEANER |
| Модель | MU-EXPERT |
| Розмір корпусу | 38.5 см х 23.4 см х 19.3 см |
| Розмір резервуара (д/ш/г) | 25 см х 17.4 см х 7.8 см |
| Місткість резервуара | 3 л (макс. 2,5 л - мін.1,5 л) |
| Ультразвукова частота | 36 кГц |
| Матеріал корпусу | АВС-пластик |
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь SU304 |
| Споживана потужність електроенергії | 140 Вт (АС 100-120 В, 50/60 Гц); 150 Вт (АС 220-240 В, 50/60 Гц); 130 Вт (АС 100 В, 50/60 Гц) |
| Налаштування таймера | Полный диапазон - от 1 до 30 минут |
| Налаштування температури | 40°C - 45°C - 50°C - 55°C - 60°C |
| Вага | 3,6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microstop |
| Країна виробник | Україна |